Uncategorized

15 διάσημες του Χόλιγουντ που δεν θα τις αναγνωρίζατε στον δρόμο χωρίς μακιγιάζ

Έχουμε συνηθίσει να βλέπουμε τις διάσημες γυναίκες του Χόλιγουντ να φαίνονται πάντα απαστράπτουσες: έχουν το τέλειο μακιγιάζ που αναδεικνύει τα χαρ...


Για προσφορές μπες στο e-prosfores.net

Έχουμε συνηθίσει να βλέπουμε τις διάσημες γυναίκες του Χόλιγουντ να φαίνονται πάντα απαστράπτουσες: έχουν το τέλειο μακιγιάζ που αναδεικνύει τα χαρακτηριστικά τους και φοράνε εντυπωσιακά και πανάκριβα φορέματα. Ωστόσο, στην καθημερινή τους ζωή είναι τελείως διαφορετικές.

loading...

Δείτε παρακάτω 15 διάσημες γυναίκες που αποδεικνύουν, ότι η αληθινή ομορφιά είναι η φυσική ομορφιά.

Ντρου Μπάριμορ

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Drew Barrymore (@drewbarrymore) στις

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Drew Barrymore (@drewbarrymore) στις


Κέιτι Χολμς

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Katie Holmes (@katieholmes212) στις

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Katie Holmes (@katieholmes212) στις

Γκουίνεθ Πάλτροου

© eastnews

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) στις

Λίντσεϊ Λόχαν

© depositphotos

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Lindsay Lohan (@lindsaylohan) στις


Λέιντι Γκάγκα

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη xoxo, Gaga (@ladygaga) στις

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη xoxo, Gaga (@ladygaga) στις

Εμίλια Κλαρκ

© depositphotos

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από @emilia_clarke στις


Γκαλ Γκαντότ

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Gal Gadot (@gal_gadot) στις

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Gal Gadot (@gal_gadot) στις

Κίσα

© depositphotos

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kesha (@iiswhoiis) στις

Κάρα Ντελεβίν

© eastnews

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Cara Delevingne (@caradelevingne) στις

Τζένιφερ Άνιστον

© eastnews

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη C H R I S M C M I L L A N (@mrchrismcmillan) στις

Αντέλ

© depositphotos

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Adele (@adele) στις

Σάλμα Χάγιεκ

© depositphotos

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Salma Hayek Pinault (@salmahayek) στις

Σοφία Τέρνερ

© depositphotos

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Sophie Turner (@sophiet) στις


Ούμα Θέρμαν

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Uma Thurman (@ithurman) στις

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Uma Thurman (@ithurman) στις

Ολίβια Γουάιλντ

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Olivia Wilde (@oliviawilde) στις

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Olivia Wilde (@oliviawilde) στις

Για προσφορές μπες στο e-prosfores.net




Πηγή